>

Citronový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Citronový olej

Aroma olej

(Lemon oil)

Citronový olej
má tradičně mnoho použití. Je velmi účinným antiseptikem a může být efektivním prostředkem na zlepšení cirkulace. Je považován za vynikající antibakteriální prostředek. To z něj dělá vhodný přípravek na respirační infekce a záněty. (Lemon oil)

V minulosti, několik kapek citronového oleje s vodou a sladidlem poskytovalo mnoha lidem úlevu od kašle a bolesti v krku.
Navíc, jeho příjemná sladká vůně může být skvělá pro zlepšení nálady a stejně tak má čisticí účinky na prostředí. Jeden z nejlepších způsobů, jak využit vynikající kvality citronového oleje je rozptýlit ho do vzduchu, nebo přímo inhalovat z dlaní rukou. Citronový olej může být lehce použitý na chodidla nebo přidaný do sklenice vody jako čistič a rychlý energetický nápoj. Citronový olej je také známý pro svoje posilující účinky na nehty. Jednoduše jej naneste na nehty.
Citrón (Citrus lemon) se vyznačuje silnou, čistou a očišťující citrusovou vůní, která oživuje a pozvedá. Obsahuje 68 procent silného antioxidantu d-limonenu. Ve vodě má příjemně osvěžující účinek a může být prospěšný pro pleť.


Varování:
Může dráždit pokožku po delším používání.  Vyzkoušejte opatrně na kůži. Jde o fotosensitivní olej, proto se vyhněte slunečnímu nebo UV záření
Upozornění: Citrusové oleje nesmí být aplikovány na pokožku, která bude v příštích 72 hodinách vystavena přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovému záření.
Jak používat:

Pro aromatizaci a místní použití. Může způsobit podráždění pokožky. Před použitím v těhotenství nebo během lékařské péče se poraďte s lékařem. Pro místní použití doporučujeme zředit. Zřeďte před použitím v citlivých oblastech, jako je obličej, krk nebo oblast genitálií. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte u kojenců a nejmenších dětí. Neaplikujte na pokožku vystavenou přímému slunečnímu svitu nebo ultrafialovým paprskům. Nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně, zdrojů tepla nebo jisker.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení: 100%
jedno druhový přírodní neředěný bio aroma olej
Země původu: Egypt


Citronový olej ANGEL-OIL / přírodní aroma neředěný olej
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky