>

Dýňový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dýňový olej

Za studena lisovaný olej

(Pumkin seed oil)

Dýňový olej
, který je získáván z vylisovaných dýňových semen, je bohatý na nenasycené mastné kyseliny a minerály, především zinek. Má příznivý vliv na stav pokožky, vlasů, nehtů a zubů.
Jedná se o velmi chutný panenský olej lisovaný za studena z dýňových semen. Používají se speciální semena z dýně oranžové. U mužů je oblíbený ke zlepšení léčby prostaty a zlepšení sexuální schopnosti a aktivity, u žen na únavový syndrom, dodává velké množství energie. Dýňová semínka jsou oblíbena jako pochutina po celém světě. Doporučuje se užívání všem členům rodiny.Jedná se o velmi chutný panenský olej lisovaný za studena z dýňových semen. Používají se speciální semena z dýně oranžové. U mužů je oblíbený ke zlepšení léčby prostaty a zlepšení sexuální schopnosti a aktivity, u žen na únavový syndrom, dodává velké množství energie. Dýňová semínka jsou oblíbena jako pochutina po celém světě. Doporučuje se užívání všem členům rodiny. Olej se vyrábí za studena, aby se uchovala jeho nutriční hodnota a veškeré zdraví prospěšné složky.
Olej z dýňových semínek je považován za jeden z nejvíce nutričních olejů. Je bohatý převážně na Vitamín E a mastné kyseliny Omega 3 a 6. Je rovněž dobrým zdrojem minerálu jako zinek a magnesium.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.

Složení: 100% jedno druhový přírodní za studena lisovaný olej, první lis
Země původu: Egypt

Dýňový olej ANGEL-OIL / 30ml přírodní neředěný olej lisovaný za studena - první lis
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky