>

Hřebíčkový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hřebíčkový olej

Aroma olej

(Clove oil)


Hřebíček
je plný minerálů včetně vápníku, železa, fosforu, sodíku, draslíku a vitamínu A a C. V minulost hřebíčkový olej byl známý a používán pro svoje antiseptické a analgetické účinky. Pomáhá při nachlazení, zažívacích problémech, nechutenství, pásového oparu, dutin, bolesti zubů a dokonce ke konzervaci potravin. Číňané a západní bylinkáři a dokonce moderní dentisté považují hřebíček za velmi silné antiseptikum, kvůli jeho vysokému obsahu sloučeniny známe jako eugenol.
Pro svoje analgetické účinky je vhodný, pokud je zředěný s nosným olejem, jako jsou bolesti svalů a kloubů. Dále, zředěný s vodou může se hřebíčkový olej používat jako antiseptický sprej na povrchy v domácnosti. Rozptylovaný do vzduchu v malých dávkách, může sloužit jako velmi účinná dezinfekce od vzduchem přenášených mikrobů.


Tradiční použití hřebíčkového oleje:
Použití při bolestech spojené se zubními zákroky je stále vhodné a dokonce to zubaři doporučují. Hřebíčkový olej nakapeme na chomáč vaty a ten položíme na bolavý zub nebo dáseň. Poskytne nám úlevu od bolesti na několik hodin. Toto z něj dělá dokonalého pomocníka v řešení akutních bolestí zubů v domácím prostředí.

Hřebíčkový olej pomáhá:

- při bolestech zubů
- v boji s bakteriemi a paradontózou
- na afty
- proti zvracení
- při plynatosti, nadýmání a křečích
- při kožních zánětech a akné
- jako repelent – odpuzuje hmyz
- snižovat hladinu krevního cukru
- k uklidnění a uvolnění – hodí se do aromalamp

Varování:  
Vzhledem na to, že tento olej má velmi silné účinky, měl by být používán velmi opatrně, obzvláště při použití masážně na kůži. Vyhněte se citlivým oblastem kůže, případně použití u lidí, kteří mají citlivou kůži. Jako u jiných silných olejů, které můžou způsobit podráždění kůže, je nejlepší použit 1% roztok.  Používejte také opatrně po čas těhotenství.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení: 100%
jedno druhový přírodní neředěný bio aroma olej
Země původu: EgyptHřebíčkový olej ANGEL-OIL /  přírodní aroma neředěný olej
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky