>

Jasmínový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jasmínový olej

Aroma olej

(Jasmine oil)

vyživuje pokožku i vlasy a to přírodním způsobem. V Indii a Pákistánu patří použití těchto olejů ke každodenní péči o vlasy a to nejen u žen, ale i u mužů. Nejlepšího účinku dosáhnete vmasírováním oleje do pokožky, následným zabalením do ručníku a olej nechte působit jednu hodinu. Poté smyjte šampónem. Nic nezkazíte, pokud olejíček jemně vetřete i po úpravě vlasů do jejich konečků.
Nesmírně cenný byl jasmínový olej
už ve starověkých kulturách – je známo, že již staří Egypťané ho užívali k úlevě od bolesti hlavy, v antice věřili v jeho afrodiziakální sílu a Číňané jsou dodnes zvyklí denně pít jasmínový čaj jako lék na nejrůznější problémy: proti nadýmání, jaterní cirhóze, úplavici či hepatitidě.
Jasmínový olej má velmi zklidňující účinky a zároveň podporuje průtok krve pánevní oblastí – pomáhá tak mimo jiné se sexuálními problémy, jako je impotence, předčasná ejakulace a frigidita. Je i známým afrodiziakem – byl proto přezdíván “královna noci” či “olej romance” a s oblibou užíván v harémech k masážím, koupelím, či jako součást nejrůznějších “nápojů lásky”. V mnoha částech světa si ho ženy pro zvláštní příležitosti vtírají do vlasů. Stejné využití (masáže, koupele, aromaterapie) má jasmín, mimo jiné i v současnosti.

Kouzelné účinky jasmínu:
Pokud vás alespoň trochu zajímá východní medicína, tak jste určitě už sami narazili na účinky jasmínu. Nejen Indové, ale i staří Egypťané či Číňané jsou uneseni a věří v účinky jasmínu.
- pravidelná masáž vlasů napomáhá růstu a regeneraci vlasů
- zpevnění struktury vlasového vlákna
- masáž jasmínovým olejem je velice doporučován k masáži pánevní oblasti a tím zlepšuje průtok krve
- velmi silné afrodiziakum, alespoň vládci harémů tomu vždy věřili
- pokud vás trápí ženské problémy, tak rovněž vyzkoušejte jasmínové silice
- na zmírnění porodních bolestí se doporučuje vdechovat
- zvyšuje elasticitu pokožky a zabraňuje striím

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení: 100%
jedno druhový přírodní neředěný aroma bio olej
Země původu: Egypt

Jasmínový olej ANGEL-OIL /  přírodní aroma neředěný olej
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky