>

Karotkový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Karotkový olej

Za studena lisovaný olej

(Carott seed oil)
Mrkvový olej je považován za jeden z nejúčinnějších omlazujících olejů používaných v péči o pleť a pokožku. Jeho vysoký obsah karotenu blahodárně působí na lidské tělo, díky nimž je ideální pro rány a kožní infekce. Ve skutečnosti se tento olej vyskytuje v mnoha výrobcích, které jsou zaměřeny na léčbu běžných onemocnění kůže, jako je lupénka, ekzém, plačících vředy, vředy a spáleniny. O oleji z karotkových semen je také známo, že udržuje rovnováhu suché a mastné pleti. Kromě toho zvyšuje pružnost pokožky, což je zvláště dobré pro stárnoucí pleť.

Další výhody z používání mrkvového oleje ze semen, je jeho užitečnost v aromaterapii. Používá se ke zmírnění problémů s hypertenzí, nebo chronického únavového syndromu. Vtíráním do kůže, ale také stimuluje krevní oběh, zlepšuje metabolismus a pomáhá zmírnit svalové napětí. Olej poskytuje úlevu od bolesti jako je artritida, dna, edém a revmatismu. Také zmírňuje symptomy spojené s menstruací a menopauzy.

Perorálně, mrkvový olej napomáhá detoxikaci organismu a běžně se používá v léčbě žloutenky a podobných poruch. To také zlepšuje trávení a zvyšuje močopudnost, kdy pomáhá pročistit ledviny a zbavovat se otoků kloubů. Kromě toho, může být prospěšný ke zmírnění symptomů spojených s nádory žaludku, úst a krku.

Mrkvový olej se hojně používá jak v aromaterapii, tak ke koupelím celého těla. Taktéž se může přidávat do kosmetiky. Např.: do krémů a pleťových vod, masážních olejů, nebo tonika.


- Mrkvový olej může regulovat hypofýzu, zmírňuje menstruační a klimakterické příznaky.
- Mrkvový olej se může použít k zmírnění bolesti a zánětu spojeného s dnou.
- Při použití v aromaterapii - k odbourání chronické únavy.
- Mrkvový olej s vysokým obsahem karotenu  je často používán jako masážní olej.
- Mrkvový olej může být použit v aromaterapii ke zmírnění vysokého krevního tlaku.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.Složení:   100%
jedno druhový přírodní za studena lisovaný bio olej z karotkových semen.
Země původu:  Egypt

Mrkvový olej ze semen ANGEL-OIL /  přírodní neředěný olej lisovaný za studena - první lis
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky