>

Levandulový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Levandulový olej

Aroma olej

(Lavender oil)

Levandule uklidňuje při nervovém napětí, hysterii, stresu, depresi a nespavosti. Zmírňuje nervové vyčerpání, migrény a bolesti hlavy. Pomáhá také jako analgetikum, antispazmatikum, při dýchacích potížích, bronchitidě, chřipce, laryngitidě, krční infekci a menstru
áčních bolestech. Snižuje krevní tlak, působí hojivě, pomáhá na rány, popáleniny, neutralizuje některé živočišné jedy.
Může zmírňovat revmatické a svalové bolesti, působí jako repelent.

Má neobyčejný vliv na tvorbu nových kožních buněk - brání tvorbě jizev a pomáhá proti vráskám. Navozuje všeobecnou pozitivitu a harmonii duše.Účinky levandule při zevní aplikaci:
- Uvolňující se aromatické silice z levandule jsou tou nejlepší hojivou mastí pro zneklidněnou dušičku.
- Již v minulosti různé polštářky, pytlíčky plněné sušenými květy levandule byly pomocí při nespavosti, bolesti hlavy, smutku. Kdysi, a s tím už se asi nesetkáme, se hojně nosily na krku nebo v kapse.
- Polštáře naplněné květy levandule uvolňují a ulehčují usínání.
- Populární jsou éterické oleje, mohou se používat do aromalamp, nebo jako přísady do relaxačních koupelí, do mýdel, tělových krémů a olejů, sprchových gelů a šampónů.
- Levandulová koupel zlepšuje krevní oběh a celkově oživuje organismus. Svoji oblíbenost mají i ve formě sušených směsí bylinek (potpourri) různě umisťovaných v ozdobných nádobách,koších a naaranžované po domě.
- Levandule se může aplikovat na kůži, chrání pokožku před množením zhoubných mikroorganismů. Dobrých výsledků dosahuje při užití na akné a ekzémy.
- Levandulové oleje prostřednictvím masáže uvolňují a relaxují svaly a napomáhají od revmatických bolestí, potírají se tímto olejem i natržené svaly a vykloubeniny.
- Olej léčí i vředy, infekční rány, povrchové záněty. Je výborný proti rozličným mykózám. Levandule zahání obtížný hmyz, jako jsou mouchy a komáři.

Jedna zkušenost na závěr, místo kapslí proti klíšťatům a blechám
, potírám své pejsky před procházkou do lesa zmiňovaným extra levandulovým olejem. Výborně pohlcuje zvířecí zápach a ještě k tomu odpuzuje hmyz.

Použití: esence se používá zředěná pro děti i dospělé, použití u těhotných a kojících žen se doporučuje na radu lékaře.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení : 100%
jedno druhový přírodní neředěný aroma bio  olej
Země původu: EgyptLevandulový olej ANGEL-OIL / přírodní aroma neředěný olej
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky