>

Lískooříškový olej - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Lískooříškový olej

Za studena lisovaný olej

(Hazelnut oil)

Olej z lískových oříšků
obsahuje spoustu minerálů a vitamínů, mezi kterými nechybí B1, B2, C, E, H, PP. Dále bor, chrom, draslík, fosfor, hořčík, kvalitní oleje, kyselina listová a pantotenová, mangan, měď, vápník, vláknina, selen, zinek, železo a další organismu prospěšné látky. Je zde 58 až 71% tuku, kyselina palmitová, stearová, olejová, linolová, 14 – 18% bílkovin. Nemá téměř žádné sacharidy.
Je jedním z nejlepších olejů pro mastnou a smíšenou pleť, řeší i problémy s akné. Rychle se vstřebává do kůže, nezanechává stopy tuku. Vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, zachovává její elasticitu. Přidává se do vlasové kosmetiky, regeneračních olejů, preparátů pro depilaci.
V péči o zdraví se doporučuje při srdečních a oběhových potížích (účinný při zánětech žil). Blahodárně působí na správnou funkci pohlavních orgánů (vhodný pro ženy s poruchou menstruačního cyklu). Obnovuje pružnost plic (tím je vhodný pro alergiky, kuřáky, seniory, astmatiky). Pomáhá při chronické únavě, zlepšuje stav paměti. Používá se při revmatismu.
Celkově odstraňuje napětí, zklidňuje a posiluje při vyčerpání organismu. Velmi se doporučuje jeho užívání při diabetes, jelikož je dobrým zdrojem energie s minimálním množstvím sacharidů. Při vnitřním užívání pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.
Nedávné studie ukázaly příznivé účinky užívání tohoto oleje k potlačování růstu rakovinových buněk. Užíváme i jako prevenci.
Tento olej se lisuje z lískových ořechů, má jemně nasládlou chuť a krásně voní. Nejčastěji je používán v kosmetice, protože pomáhá proti většině onemocnění kůže, kterou regeneruje, změkčuje, hydratuje a vypíná.

Využití v kosmetice:
- používá se jako masážní olej
- vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku
- podporuje prokrvení pokožky a zachovává její elasticitu
- je vhodný pro všechny typy pokožky, řeší i problémy s akné
- přidává se do vlasové kosmetiky, regeneračních olejů a krémů, opalovacích krémů, preparátů pro depilaci
Olej musí být skladován v chladu při teplotě do 18 °C
Kontraindikace: Nepoužívat při alergii na ořechy


Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení:100%
jedno druhový přírodní panenský olej z prvního lisování za studena.
Země původu: EgyptOlej z lískových ořechů ANGEL-OIL /  přírodní neředěný olej lisovaný za studena - první lis
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky