>

Olej z černého kmínu - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Olej z černého kmínu

Za studena lisovaný olej

(Black Seed, Nigella Sativa)

Černé semínko je také známo jako černý kmín nebo semínko baraka (požehnání). Publikované vědecké zprávy potvrzují, že černé semínko má udivující zdravotní výhody. Černé semínko je cenným zdrojem bílkovin, karbohydrátů, zásadních mastných kyselin, vitamínů A, B1, B2, C a niacinu a taktéž minerálů jako jsou vápník, draslík, hořčík, železo, selen a zinek.
Černé semínko je vpravdě pozoruhodnou bylinou, která je užívána již přes 3000 let. Obsahuje více než 100 hodnotných složek. Je významným zdrojem zásadních mastných kyselin, bílkovin
, karbohydrátů, mnoha vitamínů a minerálů. Semínko je také bohaté na steroly, zejména beta-sitosterolu, o němž je známo, že má antikarcinogenní účinky.

Jaké jsou celkové výhody černého semínka?
Černé semínko je úžasná bylina s mnoha příznivými vlivy, zejména dojde-li na udržování silného a zdravého imunitního systému. Je také velmi užitečné pro jedince trpící astmatem a dýchacími potížemi, s oslabeným anebo přecitlivělým imunitním systémem, ledvinovými nebo jaterními problémy, problémy žaludku a trávení, arthritidou a oběhovými potížemi, alergiemi
, sennou rýmou a akné. Černé semínko je bezpečná a výtečná bylina, kterou může užívat kdokoli. Nemá žádné známé vedlejší účinky a má historii užívání dlouhou několik tisíc let.

Co je účinnější, bylina černé semínko nebo olej z něho?
Obojí je účinné vlastním způsobem, avšak olej je koncentrovanější. Při používání oleje je však třeba být opatrný na skutečnost, že mnoho výrobků se importuje a mohou být pančovány nebo smíchány s jinými oleji. Některé oleje ze Středního východu jsou extrahovány teplem a hexanem, vedlejším produktem ropy.
Černé semínko má za sebou historii
jako velmi prospěšná bylina. Mnoho lidí ji používá pro své léčivé vlastnosti, zatímco jiní ji používají pro vyživení své kůže. Black seed olej extrahovaný ze semen, je bezpečný a velmi efektivní. Černé semínko je univerzální bylina, která vám může pomoci s mnoha neduhy.
Tip:
- Nikdy neužívejte černý kmín-olej neředěný nebo nesmíšený Pokud konzumujete černý olej ze semen sám o sobě, může dráždit trávicí systém.

Použití oleje ze semen černého kmínu není definitivní lék k léčbě jakéhokoli onemocnění nebo nemoci.


Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení: 100% jedno druhový přírodní za studena lisovaný bio olej z černého kmínu
Země původu: EgyptOlej z černého kmínu ANGEL-OIL / přírodní neředěný olej lisovaný za studena - první lis
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky