>

Roketa setá - Angel-oil Kouzlo přírody

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Roketa setá

Za studena lisovaný olej

(Eruca sativa oil)

Obsahové látky:

Semena
rokety seté obsahují téměř 30% oleje, který je složen z těchto sedmi hlavních mastných kyselin: eruková  44,7%, olejová 15,1%,  linoleová 14,7 %, linolová 8,3 %, eikosenová 7,4% a palmitová 5,1%.


Účinky:
Mimo schopnosti působit příznivě na chuťové buňky má pro lidské tělo i další příznivé vlastnosti, obsahuje velké množství vitamínu C a má alkaloidy s účinky diuretickými a stimulujícími zažívání, v minulých staletích byla považována za účinné afrodisiakum.
Léčivé účinky řeřišnice jsou známy už od starověku. Používala se k léčbě avitaminózy. Čistí krev, usnadňuje vykašlávání, působí močopudně, zlepšuje zažívání a podporuje chuť k jídlu. Působí jako povzbuzující prostředek.

Není to jenom hořká chuť, kterou má mnoho zelených bylinek, která pomáhá stimulovat vylučování žluči a čistí játra, ale zelené listnaté druhy zeleniny jsou bohaté na chlorofyl, barvivo, jenž jim dává zelenou barvu. Chlorofyl je svou strukturou téměř totožný s krevním barvivem (hemoglobinem), proteinem v naší krvi, jenž transportuje kyslík k buňkám. O chlorofylu se soudí, že má pročišťující a oživující účinek na organismus, zvlášť na játra a zažívací trakt.

Tento produkt naleznete v našem E-shopu po kliknutí na tento odkaz.


Složení: 100%
jedno druhový přírodní za studena lisovaný bio olej z prvního listu
Země původu: Egypt


Roketa setá olej ANGEL-OIL / přírodní neředěný olej lisovaný za studena - první lis
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky